Archiv rubriky: Výsledky

Výsledky maturitních didaktických testů z ruského jazyka.

Výsledky didaktického testu z ruštiny 2021

Podívejte se na výsledky maturitního didaktického testu z ruštiny 2021 jaro. Výsledky pro vás připravil Nový Amos, a určitě je dobře využijete nejen ke kontrole správných odpovědí testu z ruského jazyka 2021, ale i k přípravě na maturitu z ruského jazyka právě v tom vašem ostrém termínu maturity z ruštiny. Čím více maturitních testů si cvičně uděláte, tím více připraveni se budete cítit. Mnoho úspěchů.
Celý příspěvek

Výsledky didaktického testu z ruštiny 2020

Výsledky jarního maturitního didaktického testu z ruštiny 2020 jsou nyní online. Podívejte se na ně a porovnejte si je s vlastními výsledky. Výsledky pro vás již tradičně připravil Nový Amos, a skvěle vám poslouží nejen ke kontrole správných odpovědí testu z ruského jazyka 2020, ale i k přípravě na maturitu z ruského jazyka právě v tom vašem ostrém termínu maturity z ruštiny. Čím více maturitních testů si cvičně uděláte, tím více připraveni se budete cítit. Mnoho úspěchů.
Celý příspěvek

Vzorově vypracovaná maturitní písemná práce z ruštiny 2019

Nový Amos všem maturantům přináší vzorovou maturitní písemnou práci z ruského jazyka 2019 jaro napsanou tak, aby získala vynikající hodnocení. V tomto roce si maturanti, kteří si vybrali ruský jazyk lámali hlavy nad e-mailem v první části písemné práce a nad oznámením v druhé. Podívejte se na vypracovaný vzor a porovnejte s vlastními vypracováními.

Celý příspěvek

Výsledky didaktického testu z ruštiny 2018

Podívejte se na výsledky maturitního didaktického testu z ruštiny 2018 jaro a porovnejte si tak své vlastní výsledky. Výsledky pro vás připravil Nový Amos, a určitě je dobře využijete nejen ke kontrole správných odpovědí testu z ruského jazyka 2018, ale i k efektivní přípravě na maturitu z ruštiny právě v tom vašem ostrém termínu maturit. Čím více didaktických testů si cvičně uděláte, tím více připraveni se budete cítit. Přejeme, ať se to podaří.
Celý příspěvek

Výsledky didaktického testu z ruštiny 2017

Jak jste dopadli u maturitního didaktického testu z ruského jazyka na jaře 2017? Tisíce maturantů dnes čelily této výzvě a nyní doufají v co nejlepší hodnocení. Přinášíme Vám výsledky didaktického testu z ruštiny psaného v jarním termínu 2017. Porovnejte své vlastní odpovědi se správnými odpověďmi a zjistěte tak, jestli jste u maturitního testu z RJ 2017 na jaře uspěli. Celý příspěvek