Učebnice ruštiny

rusky-jazyk-ucebniceUčebnice ruského jazyka je nezbytnou součástí zdokonalování se v ruštině. Učebnice RJ pamatují již mnohé generace, dnešní moderní učebnice ruštiny připraví studenty ke státní maturitě i na vysokou školu a poslouží výborně i k samostudiu ruštiny. Na této stránce si můžete přečíst doporučení, jak uvažovat při volbě kvalitní učebnice ruského jazyka tak, aby bylo dosaženo nejefektivnějšího využití učebnice ruštiny.

Učebnice ruského jazyka tištěná i ekniha ke stažení

Učebnic ruštiny na internetu seženete mnoho, při nákupu učebnice ruského jazyka je třeba zvážit, jak a kde budete učebnici ruštiny nejčastěji využívat. Pokud si potrpíte na klid domova, školy nebo práce, bude pro Vás vhodnější papírová učebnice ruštiny. V případě, že se raději učíte na cestách kupte si raději elektronickou učebnici ruštiny. Nezapomeňte se ujistit, že kupovaná učebnice ruského jazyka odpovídá Vaší úrovni ruštiny.

Učebnice ruštiny nestačí?

Pokud si přejete něco víc, než jen učebnice ruského jazyka podívejte se na aktuální kurzy ruštiny nebo se začněte zajímat o další světový jazyk, pokud Vám učebnice češtiny doma na poličce nestačí. Posloužit Vám mohou učebnice angličtiny, učebnice němčiny i učebnice francouzštiny a učebnice španělštiny, které jsou alternativou učebnicím ruštiny.

2 komentáře u „Učebnice ruštiny

 1. Jana

  Děkuji za informace. Mám malinkou technickou připomínku, do téhle věty se vám zatoulala němčina:

  Nezapomeňte se ujistit, že kupovaná učebnice ruského jazyka odpovídá Vaší úrovni němčiny.

  🙂

  Zdraví Jana

  1. NovýAmos.cz Autor příspěvku

   Hezký den, Jano.

   Díky za pochvalu i připomínku, chybku jsme hnedle opravili 🙂

   Nový Amos

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *